Öppettider

Bilförsäljningen
Mån-fre: 09.00 - 18.00
Lör-sön: 11.00 - 15.00

Verkstad & Butik
Mån-fre: 07.00 - 17.00

Skadecenter
Mån-fre: 07:30 - 16:30


Adress

Besöksadress
Vikhemsvägen 4 i Eslöv
Rondellen vid Eslövs södra infart

Postadress
Box 181
241 23 Eslöv

Visa karta

Telefonnummer

Växel
0413-688 60 (07:30 - 16:30)

Bilförsäljning (Volvo)
0413-688 30

Bilförsäljning (Renault)
0413-688 80

Butik/Reservdelar
0413-688 68

Skadecenter (plåt)
0413-688 40

Två stora anläggningar!

I Volvohuset finns nya och begagnade Volvo, verkstaden och butiken. 

Precis intill ligger Renaulthuset. Där finner ni ett stort utbud av begagnade bilar av alla märken. Här finns dessutom nya Renault, Dacia och transportbilar.

Välkommen!

Boka din verkstadstid eller hjulskifte online snabbt och enkelt
BilförsäljningenPersonlig ServiceteknikerVerkstad ÖvrigtSkadecenterBildelarMarknadsplatsBilvård

Max Månsson

Säljare Renault / Dacia / Begagnat 0413-688 34 max.mansson@bilmansson.se

Andreas Tryggvesson

Transportbilsäljare 0413-688 41 andreas.tryggvesson@bilmansson.se

Andreas Nilsson

Försäljningschef Eslöv/Hörby 0413-688 64 andreas.nilsson@bilmansson.se

Erik Runtorp

Säljare Renault / Dacia / Begagnat 0413-688 37 erik.runtorp@bilmansson.se

Stefan Spaseski

Säljare Renault / Dacia / Begagnat 0413-688 32 stefan.spaseski@bilmansson.se

Magnus Johansson

Säljare Renault / Dacia / Begagnat 0413-688 33 magnus.johansson@bilmansson.se

Senad Kamberi

Personlig Servicetekniker 0413-688 99 senad.kamberi@bilmansson.se

Anders Trulsson

Personlig Servicetekniker 0413-688 39 anders.trulsson@bilmansson.se

Christoffer Petersson

Personlig Servicetekniker 0413-688 95 christoffer.petersson@bilmansson.se

Ted Axelsson

Personlig Servicetekniker 0413-688 96 ted.axelsson@bilmansson.se

Per Andersson

Personlig Servicetekniker 0413-688 83 per.andersson@bilmansson.se

Sebastian Klyft

Personlig Servicetekniker Transportbilar 0413-688 72 sebastian.klyft@bilmansson.se

Egzon Raka

Personlig Servicetekniker 0413-688 98 egzon.raka@bilmansson.se

Slavko Blagojevic

Personlig Servicetekniker 0413-688 97 slavko.blagojevic@bilmansson.se

Jörgen Ekdahl

Personlig Servicetekniker 0413-688 82 jorgen.ekdahl@bilmansson.se

Baasan Luvsan

Akuttekniker -

Johan Lindegren

Akuttekniker -

Zakir Glamocic

Verkstadscoach - zakir.glamocic@bilmansson.se

Fredrik Lind

Skadecentercoach 0413-688 40 skadecenter@bilmansson.se

Michael Svensson

Kvalificerad tekniker 0413-688 46 michael.svensson@bilmansson.se

Nexhat Berisha

Verkstadscoach - nexhat.berisha@bilmansson.se

Johan Eklund

Verkstadscoach - johan.eklund@bilmansson.se

Anders Rudolvsson

Akuttekniker - anders.rudolvsson@bilmansson.se

Robert Nilsson

Skadecentersamordnare - robert.nilsson@bilmansson.se

Shkelqim Kurhasku

Däck & Direkttekniker 0413-688 89 shkelqim.kurhasku@bilmansson.se

Jonas Åberg

Bildelscoach 0413-688 38 jonas.aberg@bilmansson.se

Tomas Olsson

Bildelar 0413-688 84 tomas.olsson@bilmansson.se

Roland Nilsson

Bildelar 0413-688 68 godsmottagning.eslov@bilmansson.se

Robert Andersson

Bildelar 0413-68877 robert.andersson@bilmansson.se

Rebecca Jörlenmark

Butiks / Bildelar 0413-688 91 rebecca.jorlenmark@bilmansson.se

Sandra Persson

Butik / Bildelar 0413-688 22 sandra.persson@bilmansson.se

Seyoum Tefera

Bilvårdscoach 0413-688 78 seyoum.tefera@bilmansson.se

Florent Alaj

Bilvårdscoach 0413-485623 florent.alaj@bilmansson.se