Öppettider

Bilförsäljningen
Mån-fre: 09.00 - 18.00
Lör-sön: 11.00 - 15.00

Verkstad & Butik
Mån-fre: 07.00 - 17.00
Telefontid: 08:00 - 16:00

Skadecenter
Mån-fre: 07:30 - 16:30

Adress

Besöksadress
Vikhemsvägen 2 i Eslöv
Rondellen vid Eslövs södra infart

Postadress
Box 181
241 23  Eslöv

Visa karta

Telefonnummer

Växel
0413-688 60 (07:30 - 16:30)

Bilförsäljning (Volvo)
0413-688 30

Bilförsäljning (Renault)
0413-688 80

Verkstad/Tidsbokning
0413-688 70

Butik/Reservdelar
0413-688 68

Skadecenter (plåt)
0413-688 40

Två stora anläggningar!

I Volvohuset finns nya och begagnade Volvo, verkstaden och butiken. 

Precis intill ligger Renaulthuset. Där finner ni ett stort utbud av begagnade bilar av alla märken. Här finns dessutom nya Renault, Dacia och transportbilar.

Välkommen!
BilförsäljningenPersonlig ServiceteknikerVerkstad ÖvrigtSkadecenterBildelarMarknadsplatsBilvård

Jörgen Nilsson

Säljare Volvo / Begagnat 0413-688 67 jorgen.nilsson@bilmansson.se

Metodija Bosevski

Säljare Volvo / Begagnat 0413-688 66 metodija.bosevski@bilmansson.se

Bengt Nilsson

Säljare Volvo / Begagnat 0413-688 31 bengt.nilsson@bilmansson.se

Hannes Treacy

Säljare Volvo / Begagnat 0413-688 65 hannes.treacy@bilmansson.se

Andreas Nilsson

Försäljningschef Eslöv/Hörby 0413-688 64 andreas.nilsson@bilmansson.se

Andreas Tryggvesson

Transportbilsäljare 0413-688 41 andreas.tryggvesson@bilmansson.se

Christoffer Petersson

Personlig Servicetekniker 0413-688 95 christoffer.petersson@bilmansson.se

Jörgen Ekdahl

Personlig Servicetekniker 0413-688 82 jorgen.ekdahl@bilmansson.se

Senad Kamberi

Personlig Servicetekniker 0413-688 99 senad.kamberi@bilmansson.se

Per Andersson

Personlig Servicetekniker 0413-688 83 per.andersson@bilmansson.se

Egzon Raka

Personlig Servicetekniker 0413-688 98 egzon.raka@bilmansson.se

Sebastian Klyft

Personlig Servicetekniker Transportbilar 0413-688 72 sebastian.klyft@bilmansson.se

Slavko Blagojevic

Personlig Servicetekniker 0413-688 97 slavko.blagojevic@bilmansson.se

Anders Trulsson

Personlig Servicetekniker 0413-688 39 anders.trulsson@bilmansson.se

Ted Axelsson

Personlig Servicetekniker 0413-688 96 ted.axelsson@bilmansson.se

Baasan Luvsan

Akuttekniker - -

Johan Lindegren

Akuttekniker - -

Nexhat Berisha

Verkstadscoach - nexhat.berisha@bilmansson.se

Johan Eklund

Verkstadscoach - johan.eklund@bilmansson.se

Robert Nilsson

Skadecentersamordnare - robert.nilsson@bilmansson.se

Michael Svensson

Kvalificerad tekniker 0413-688 46 michael.svensson@bilmansson.se

Zakir Glamocic

Verkstadscoach - zakir.glamocic@bilmansson.se

Fredrik Lind

Skadecentercoach 0413-688 40 skadecenter@bilmansson.se

Anders Rudolvsson

Akuttekniker - anders.rudolvsson@bilmansson.se

Shkelqim Kurhasku

Däck & Direkttekniker 0413-688 89 shkelqim.kurhasku@bilmansson.se

Tomas Olsson

Bildelar 0413-688 84 tomas.olsson@bilmansson.se

Robert Andersson

Bildelar 0413-68877 robert.andersson@bilmansson.se

Jonas Åberg

Bildelscoach 0413-688 38 jonas.aberg@bilmansson.se

Roland Nilsson

Bildelar 0413-688 68 godsmottagning.eslov@bilmansson.se

Rebecca Jörlenmark

Butiks / Bildelar 0413-688 91 rebecca.jorlenmark@bilmansson.se

Sandra Persson

Butik / Bildelar 0413-688 22 sandra.persson@bilmansson.se

Florent Alaj

Bilvårdscoach 0413-485623 florent.alaj@bilmansson.se

Seyoum Tefera

Bilvårdscoach 0413-688 78 seyoum.tefera@bilmansson.se