Öppettider

Bilförsäljningen
Mån-fre: 09.00 – 18.00
Lör: Stängt
Sön: 11.00-15.00

Verkstad & Butik
Mån-fre: 07.00 – 17.00

27/12 - 4/1 07:00-16:00

Ursäkta röran, Hörby bygger om - men vi har öppet! 
Leta dig förbi byggarbetsplatsen så lovar vi att koppen kaffe du får hos oss är väl värt det!

Adress

Besöksadress
Storgatan 16 i Hörby
Hörby centrum.

visa karta

Postadress
Box 64
242 21 Hörby

Vår tank och tvättanläggning
Slagtoftavägen 60 i Hörby

Telefonnummer

Växel*
0415-188 00

Bilförsäljning
0415-188 08

Butik/Reservdelar
0415-188 12

*Växeln är bemannad 7.30-16.30

Vår tank och tvättanläggning!

 Du hittar vårt stora utbud av bilar, tjänster och tillbehör mitt i centrala Hörby.

Vid Hörbys norra infart ligger vår tank och tvättanläggning. Här finns förstklassig maskintvätt och handtvätt. Tanka förmånligt med ditt Volvokort.

Boka din verkstadstid eller hjulskifte online snabbt och enkelt
BilförsäljningenPersonlig ServiceteknikerVerkstad ÖvrigtBildelar

Johan Larsson

Säljare 0415-188 09 johan.larsson@bilmansson.se

Ulf Lind

Säljare 0415-188 10 ulf.lind@bilmansson.se

Andreas Nilsson

Försäljningschef Eslöv/Hörby 0413-688 64 andreas.nilsson@bilmansson.se

Kalle Johansson

Personlig Servicetekniker 0415-18854 kalle.johansson@bilmansson.se

Fredrik Nilsson

Personlig Servicetekniker 0415-188 53 fredrik.nilsson@bilmansson.se

Jens Nilsson

Personlig Servicetekniker Transportbilar 0415-188 59 jens.nilsson@bilmansson.se

Filip Svensson

Personlig Servicetekniker Transportbilar 0415-188 17 filip.svensson@bilmansson.se

Viktor Persson

Personlig Servicetekniker 0415-188 06 viktor.persson@bilmansson.se

Oskar Malmros

Personlig Servicetekniker 0415-188 52 oskar.malmros@bilmansson.se

Magnus Brorsson

Kvalificerad tekniker 0415-188 03 magnus.brorsson@bilmansson.se

Mats Mårtensson

Verkstadscoach 0415-188 55 mats.martensson@bilmansson.se

Sebaztian Lindh

Akuttekniker 0415-188 13 sebaztian.lindh@bilmansson.se

Magnus Andersson

Bildelar / Butik 0415-188 16 magnus.andersson@bilmansson.se

Emma W Norrman

Bildelar / Butik 0415-188 18 emma.norrman@bilmansson.se