Öppettider

Bilförsäljningen
Mån-fre: 09.30 – 18.00

Utökade öppetider Bilförsäljningen fr.o.m. 1/9-18
Mån-Fre: 09:00 – 18:00
Lörd: 11:00 - 15:00

Verkstad & Butik
Mån-fre: 07.00 – 17.00
Telefontid: 08.00 – 16.00

Adress

Besöksadress
Fabriksallén 47 i Klippan

Postadress
Fabriksallén 47
264 36 Klippan

Visa karta

Telefonnummer

Växel
0435-44 88 50

Fax
0435-44 88 55

*Växeln är bemannad 7.30-16.30: Övriga tider vänligen använd direktnummer under respektive kontaktperson nedan.

Ny adress

Vi finns i nya fräscha lokaler på Fabriksallén 47 (tidigare Bilpartner). Här finner du försäljning av nya Volvo, begagnade bilar samt serviceverkstad.

På Storgatan 41, i centrum, finner du vår Tanka station.

Varmt välkomna!
BilförsäljningenPersonlig ServiceteknikerVerkstad ÖvrigtBildelar

André Lövgren

Säljare Volvo/begagnat 0435-448861 andre.lovgren@bilmansson.se

Lars Holmberg

Säljare Volvo/ Begagnat 0435-448860 lars.holmberg@bilmansson.se

Johnny Hansson

Personlig Servicetekniker 0435-448866 johnny.hansson@bilmansson.se

Simon Johansson

Personlig Servicetekniker 0435-448864 simon.johansson@bilmansson.se

Martin Cronkvist

Verkstadscoach 0431-898 66 martin.o.cronkvist@bilmansson.se

Tobias Karlsson

Personlig Servicetekniker 0435-44 88 63 tobias.karlsson@bilmansson.se

Mikael Torstensson

Bildelar 0435-448869 mikael.torstensson@bilmansson.se

Benjamin Pedersen

Interntekniker 0435-448868 benjamin.pedersen@bilmansson.se