Öppettider

Bilförsäljningen
Mån-fre: 09.00 - 18.00
Lör-sön: 11.00 - 15.00

Adress

Besöksadress
Vikhemsvägen 4 i Eslöv
Rondellen vid Eslövs södra infart

Postadress
Box 181
241 23 Eslöv

Visa karta

Telefonnummer

Växel
0413-688 60 (07:30 - 16:30)

Bilförsäljning (Volvo)
0413-688 30

Bilförsäljning (Renault)
0413-688 80



Två stora anläggningar!

I Volvohuset finns nya och begagnade Volvo, verkstaden och butiken. 

Precis intill ligger Renaulthuset. Där finner ni ett stort utbud av begagnade bilar av alla märken. Här finns dessutom nya Renault, Dacia och transportbilar.

Välkommen!

Boka din verkstadstid eller hjulskifte online snabbt och enkelt
BilförsäljningenPersonlig ServiceteknikerVerkstad ÖvrigtVerkstadSkadecenterBildelarMarknadsplatsBilvård

Max Månsson

Säljare Renault / Dacia / Begagnat 0413-688 34 max.mansson@bilmansson.se

Andreas Tryggvesson

Transportbilsäljare 0413-688 41 andreas.tryggvesson@bilmansson.se

Andreas Nilsson

Försäljningschef Eslöv/Hörby 0413-688 64 andreas.nilsson@bilmansson.se

Erik Runtorp

Säljare Renault / Dacia / Begagnat 0413-688 37 erik.runtorp@bilmansson.se

Stefan Spaseski

Säljare Renault / Dacia / Begagnat 0413-688 32 stefan.spaseski@bilmansson.se

Magnus Johansson

Säljare Renault / Dacia / Begagnat 0413-688 33 magnus.johansson@bilmansson.se

Christoffer Petersson

Personlig Servicetekniker 0413-688 95 christoffer.petersson@bilmansson.se

Jörgen Ekdahl

Personlig Servicetekniker 0413-688 82 jorgen.ekdahl@bilmansson.se

Senad Kamberi

Personlig Servicetekniker 0413-688 99 senad.kamberi@bilmansson.se

Anders Trulsson

Personlig Servicetekniker 0413-688 39 anders.trulsson@bilmansson.se

Ted Axelsson

Personlig Servicetekniker 0413-688 96 ted.axelsson@bilmansson.se

Per Andersson

Personlig Servicetekniker 0413-688 83 per.andersson@bilmansson.se

Egzon Raka

Personlig Servicetekniker 0413-688 98 egzon.raka@bilmansson.se

Johan Lindegren

Akuttekniker 041368891 johan.lindegren@bilmansson.se

Michael Holmkvist Reschke

Transportbilstekniker 0413-68843 mikael.holmkvist@bilmansson.se

Karl Davidsson

Däck & Direkttekniker 0413-688 76 karl.davidsson@bilmansson.se

Anders Rudolvsson

Akuttekniker - anders.rudolvsson@bilmansson.se

Johan Eklund

Verkstadscoach - johan.eklund@bilmansson.se

Michael Svensson

Kvalificerad tekniker 0413-688 46 michael.svensson@bilmansson.se

Zakir Glamocic

Verkstadscoach - zakir.glamocic@bilmansson.se

Nexhat Berisha

Verkstadssamordnare - nexhat.berisha@bilmansson.se

Shkelqim Kurhasku

Däck & Direkttekniker 0413-688 89 shkelqim.kurhasku@bilmansson.se

Fredrik Lind

Skadecentercoach 0413-688 40 skadecenter@bilmansson.se

Robert Nilsson

Skadecentersamordnare -

Robert Andersson

Bildelar 0413-68877 robert.andersson@bilmansson.se

Tomas Olsson

Bildelar 0413-688 84 tomas.olsson@bilmansson.se

Jonas Åberg

Bildelssamordnare 0413-688 38 jonas.aberg@bilmansson.se

Roland Nilsson

Bildelar 0413-688 68 roland.nilsson@bilmansson.se

Rebecca Jörlenmark

Butik / Bildelar 0413-688 48 rebecca.jorlenmark@bilmansson.se

Emma Svenningsen

Butik/ Bildelar 0413-68822 emma.svenningsen@bilmansson.se

Florent Alaj

Bilvårdscoach 0413-485623 florent.alaj@bilmansson.se

Seyoum Tefera

Bilvårdscoach 0413-688 78 seyoum.tefera@bilmansson.se