Öppettider

Bilförsäljningen
Mån-fre: 09.00 - 18.00
Lör-sön: 11.00 - 15.00


Adress

Besöksadress
Vikhemsvägen 4 i Eslöv
Rondellen vid Eslövs södra infart

Postadress
Box 181
241 23 Eslöv

Visa karta

Telefonnummer

Växel
010-129 3000

*Växeln är bemannad 7.30-16.30 Övriga tider vänligen använd direktnummer under respektive kontaktperson.

Boka din verkstadstid eller hjulskifte online snabbt och enkelt


Två stora anläggningar!

I Volvohuset finns nya och begagnade Volvo, verkstaden och butiken. 

Precis intill ligger Renaulthuset. Där finner ni ett stort utbud av begagnade bilar av alla märken. Här finns dessutom nya Renault, Dacia och transportbilar.

Välkommen!


BilförsäljningenPersonlig ServiceteknikerVerkstad ÖvrigtSkadecenterBildelarMarknadsplatsBilvård

Max Månsson

Säljare Renault / Dacia / Begagnat 0413-688 34 max.mansson@bilmansson.se

Florent Alaj

Begagnatansvarig 0413-48 56 23 florent.alaj@bilmansson.se

Andreas Tryggvesson

Transportbilsäljare 0413-688 41 andreas.tryggvesson@bilmansson.se

Andreas Nilsson

Försäljningschef Eslöv/Hörby 0413-688 64 andreas.nilsson@bilmansson.se

Erik Runtorp

Säljare Renault / Dacia / Begagnat 0413-688 37 erik.runtorp@bilmansson.se

Stefan Spaseski

Säljare Renault / Dacia / Begagnat 0413-688 32 stefan.spaseski@bilmansson.se

Magnus Johansson

Säljare Renault / Dacia / Begagnat 0413-688 33 magnus.johansson@bilmansson.se

Christoffer Petersson

Personlig Servicetekniker 0413-688 95 christoffer.petersson@bilmansson.se

Jörgen Ekdahl

Personlig Servicetekniker 0413-688 82 jorgen.ekdahl@bilmansson.se

Senad Kamberi

Personlig Servicetekniker 0413-688 99 senad.kamberi@bilmansson.se

Egzon Raka

Personlig Servicetekniker 0413-688 98 egzon.raka@bilmansson.se

Anders Trulsson

Personlig Servicetekniker 0413-688 39 anders.trulsson@bilmansson.se

Per Andersson

Personlig Servicetekniker 0413-688 83 per.andersson@bilmansson.se

Ted Axelsson

Personlig Servicetekniker 0413-688 96 ted.axelsson@bilmansson.se

Michael Svensson

Kvalificerad tekniker 0413-688 46 michael.svensson@bilmansson.se

Johan Lindegren

Akuttekniker 0413-688 91 johan.lindegren@bilmansson.se

Michael Holmkvist Reschke

Transportbilstekniker 0413-688 43 mikael.holmkvist@bilmansson.se

Karl Davidsson

Däck & Direkttekniker 0413-688 76 karl.davidsson@bilmansson.se

Shkelqim Kurhasku

Däck & Direkttekniker 0413-688 89 shkelqim.kurhasku@bilmansson.se

Zakir Glamocic

Verkstadscoach   zakir.glamocic@bilmansson.se

Nexhat Berisha

Verkstadssamordnare   nexhat.berisha@bilmansson.se

Johan Eklund

Verkstadscoach   johan.eklund@bilmansson.se

Robert Nilsson

Skadecentersamordnare  

Fredrik Lind

Skadecentercoach 0413-688 40 skadecenter@bilmansson.se

Tomas Olsson

Bildelar 0413-688 84 tomas.olsson@bilmansson.se

Jonas Åberg

Bildelssamordnare 0413-688 38 jonas.aberg@bilmansson.se

Robert Andersson

Bildelar 0413-688 77 robert.andersson@bilmansson.se

Roland Nilsson

Bildelar 0413-688 68 roland.nilsson@bilmansson.se

Rebecca Jörlenmark

Butik / Bildelar 0413-688 48 rebecca.jorlenmark@bilmansson.se

Emma Svenningsen

Butik/ Bildelar 0413-688 22 emma.svenningsen@bilmansson.se

Seyoum Tefera

Bilvårdscoach 0413-688 78 seyoum.tefera@bilmansson.se
Sälj din bil

Bilens registreringsnummer

Bilens märke och modell

Bilens årsmodell

Bilens miltal

Bilens eventuella skador

Nästa

Skick på däck

Minst 4mm

Servicebok

Komplett servicebok

Dragkrok

Bilen har dragkrok

Vinterhjul

Bilen har vinterhjul
Nästa

Jag är intresserad av

Endast sälja min bil
Jag vill byta bil

Jag vill byta till

Skicka

Ditt Namn

Din E-post

Ditt Telefonnummer

Skicka
Tack!
Vi återkommer så fort vi kan.
Stäng