Öppettider

Bilförsäljningen
Mån-fre: 09.00 - 18.00
Lör-sön: 11.00 - 15.00

Sommaröppet 17/6-11/8
Stängt lördagar

Avvikande öppettider: 
30/5, Kristi himmelsfärd - Stängt
6/6, Nationaldagen - Stängt
21/6 - Midsommarafton - Stängt
22/6 - Midsommardag - Stängt


Adress

Besöksadress
Vikhemsvägen 4 i Eslöv
Rondellen vid Eslövs södra infart

Postadress
Box 181
241 23 Eslöv

Visa karta

Telefonnummer

Växel
0413-688 60 (07:30 - 16:30)

Bilförsäljning (Volvo)
0413-688 30

Bilförsäljning (Renault)
0413-688 80



Två stora anläggningar!

I Volvohuset finns nya och begagnade Volvo, verkstaden och butiken. 

Precis intill ligger Renaulthuset. Där finner ni ett stort utbud av begagnade bilar av alla märken. Här finns dessutom nya Renault, Dacia och transportbilar.

Välkommen!

Boka din verkstadstid eller hjulskifte online snabbt och enkelt
BilförsäljningenPersonlig ServiceteknikerVerkstad ÖvrigtVerkstadSkadecenterBildelarMarknadsplatsBilvård

Max Månsson

Säljare Renault / Dacia / Begagnat 0413-688 34 max.mansson@bilmansson.se

Magnus Johansson

Säljare Renault / Dacia / Begagnat 0413-688 33 magnus.johansson@bilmansson.se

Andreas Tryggvesson

Transportbilsäljare 0413-688 41 andreas.tryggvesson@bilmansson.se

Andreas Nilsson

Försäljningschef Eslöv/Hörby 0413-688 64 andreas.nilsson@bilmansson.se

Stefan Spaseski

Säljare Renault / Dacia / Begagnat 0413-688 32 stefan.spaseski@bilmansson.se

Erik Runtorp

Säljare Renault / Dacia / Begagnat 0413-688 37 erik.runtorp@bilmansson.se

Ted Axelsson

Personlig Servicetekniker 0413-688 96 ted.axelsson@bilmansson.se

Christoffer Petersson

Personlig Servicetekniker 0413-688 95 christoffer.petersson@bilmansson.se

Jörgen Ekdahl

Personlig Servicetekniker 0413-688 82 jorgen.ekdahl@bilmansson.se

Senad Kamberi

Personlig Servicetekniker 0413-688 99 senad.kamberi@bilmansson.se

Per Andersson

Personlig Servicetekniker 0413-688 83 per.andersson@bilmansson.se

Egzon Raka

Personlig Servicetekniker 0413-688 98 egzon.raka@bilmansson.se

Anders Trulsson

Personlig Servicetekniker 0413-688 39 anders.trulsson@bilmansson.se

Baasan Luvsan

Akuttekniker -

Michael Svensson

Kvalificerad tekniker 0413-688 46 michael.svensson@bilmansson.se

Zakir Glamocic

Verkstadscoach - zakir.glamocic@bilmansson.se

Johan Lindegren

Akuttekniker -

Anders Rudolvsson

Akuttekniker - anders.rudolvsson@bilmansson.se

Michael Holmkvist Reschke

Transportbilstekniker 0413-68843 mikael.holmkvist@bilmansson.se

Shkelqim Kurhasku

Däck & Direkttekniker 0413-688 89 shkelqim.kurhasku@bilmansson.se

Ronny Narerg

Skadeverkstad 0413-485627 ronny.narberg@bilmansson.se

Karl Davidsson

Däck & Direkttekniker 0413-485622 karl.davidsson@bilmansson.se

Nexhat Berisha

Verkstadssamordnare - nexhat.berisha@bilmansson.se

Fredrik Lind

Skadecentercoach 0413-688 40 skadecenter@bilmansson.se

Robert Nilsson

Skadecentersamordnare -

Johan Eklund

Verkstadscoach - johan.eklund@bilmansson.se

Robert Andersson

Bildelar 0413-68877 robert.andersson@bilmansson.se

Tomas Olsson

Bildelar 0413-688 84 tomas.olsson@bilmansson.se

Roland Nilsson

Bildelar 0413-688 68 roland.nilsson@bilmansson.se

Jonas Åberg

Bildelssamordnare 0413-688 38 jonas.aberg@bilmansson.se

Rebecca Jörlenmark

Butik / Bildelar 0413-688 48 rebecca.jorlenmark@bilmansson.se

Emma Svenningsen

Butik/ Bildelar 0413-68822 emma.svenningsen@bilmansson.se

Florent Alaj

Bilvårdscoach 0413-485623 florent.alaj@bilmansson.se

Seyoum Tefera

Bilvårdscoach 0413-688 78 seyoum.tefera@bilmansson.se