Öppettider

Bilförsäljning
Mån-Fre: 09:00 – 18:00
Lör- sön: 11:00 - 15:00

Serviceverkstad
Mån-Fre: 07:00 – 17:00

Däck & Direktservice
Mån-Fre: 07:00 – 17:00

Skadeverkstad
Mån-Fre: 07:00 – 17:00
Telefontid: 07:30 - 16:30

Butiken
Mån-Fre: 07:00 – 17:00

Adress

Besöksadress
Vikhemsvägen 2 i Eslöv
Rondellen vid Eslövs södra infart

Postadress
Box 181
241 23 Eslöv

Info

Gör Det Själv Tvätt är stängd:
21/10-27/10

Maskintvätt stängd:
25/10-17/11

Telefonnummer

Växel
0413-688 60 (07:30 - 16:30)

Bilförsäljning (Volvo)
0413-688 30

Bilförsäljning (Renault)
0413-688 80

Butik/Reservdelar
0413-688 68

Skadecenter (plåt)
0413-688 40

Två stora anläggningar!


I Volvohuset finns nya och begagnade Volvo, verkstaden och butiken. 

Precis intill ligger Renaulthuset. Där finner ni ett stort utbud av begagnade bilar av alla märken. Här finns dessutom nya Renault, Dacia och transportbilar.

Välkommen!
BilförsäljningenPersonlig ServiceteknikerSkadecenterVerkstad ÖvrigtVerkstadBildelarMarknadsplatsBilvård

Jörgen Nilsson

Säljare Volvo / Begagnat 0413-688 67 jorgen.nilsson@bilmansson.se

Metodija Bosevski

Säljare Volvo / Begagnat 0413-688 66 metodija.bosevski@bilmansson.se

Bengt Nilsson

Säljare Volvo / Begagnat 0413-688 31 bengt.nilsson@bilmansson.se

Andreas Tryggvesson

Transportbilsäljare 0413-688 41 andreas.tryggvesson@bilmansson.se

Andreas Nilsson

Försäljningschef Eslöv/Hörby 0413-688 64 andreas.nilsson@bilmansson.se

Hannes Treacy

Säljare Volvo / Begagnat 0413-688 65 hannes.treacy@bilmansson.se

Ted Axelsson

Personlig Servicetekniker 0413-688 96 ted.axelsson@bilmansson.se

Christoffer Petersson

Personlig Servicetekniker 0413-688 95 christoffer.petersson@bilmansson.se

Jörgen Ekdahl

Personlig Servicetekniker 0413-688 82 jorgen.ekdahl@bilmansson.se

Senad Kamberi

Personlig Servicetekniker 0413-688 99 senad.kamberi@bilmansson.se

Per Andersson

Personlig Servicetekniker 0413-688 83 per.andersson@bilmansson.se

Anders Trulsson

Personlig Servicetekniker 0413-688 39 anders.trulsson@bilmansson.se

Egzon Raka

Personlig Servicetekniker 0413-688 98 egzon.raka@bilmansson.se

Robert Nilsson

Skadecentersamordnare  

Michael Svensson

Kvalificerad tekniker 0413-688 46 michael.svensson@bilmansson.se

Zakir Glamocic

Verkstadscoach   zakir.glamocic@bilmansson.se

Shkelqim Kurhasku

Däck & Direkttekniker 0413-688 89 shkelqim.kurhasku@bilmansson.se

Karl Davidsson

Däck & Direkttekniker 0413-688 76 karl.davidsson@bilmansson.se

Michael Holmkvist Reschke

Transportbilstekniker 0413-688 43 mikael.holmkvist@bilmansson.se

Johan Lindegren

Akuttekniker 0413-688 91 johan.lindegren@bilmansson.se

Nexhat Berisha

Verkstadssamordnare   nexhat.berisha@bilmansson.se

Johan Eklund

Verkstadscoach   johan.eklund@bilmansson.se

Fredrik Lind

Skadecentercoach 0413-688 40 skadecenter@bilmansson.se

Robert Andersson

Bildelar 0413-688 77 robert.andersson@bilmansson.se

Tomas Olsson

Bildelar 0413-688 84 tomas.olsson@bilmansson.se

Roland Nilsson

Bildelar 0413-688 68 roland.nilsson@bilmansson.se

Jonas Åberg

Bildelssamordnare 0413-688 38 jonas.aberg@bilmansson.se

Rebecca Jörlenmark

Butik / Bildelar 0413-688 48 rebecca.jorlenmark@bilmansson.se

Emma Svenningsen

Butik/ Bildelar 0413-688 22 emma.svenningsen@bilmansson.se

Florent Alaj

Bilvårdscoach 0413-48 56 23 florent.alaj@bilmansson.se

Seyoum Tefera

Bilvårdscoach 0413-688 78 seyoum.tefera@bilmansson.se