Öppettider

Bilförsäljning
Mån-Fre: 09:00 – 18:00
Lör- sön: 11:00 - 15:00

Serviceverkstad
Mån-Fre: 07:00 – 17:00

Däck & Direktservice

Mån-Fre: 07:00 – 17:00

Skadeverkstad
Mån-Fre: 07:00 – 17:00
Telefontid: 07:30 - 16:30

Butiken
Mån-Fre: 07:00 – 17:00

Adress

Besöksadress
Vikhemsvägen 2 i Eslöv
Rondellen vid Eslövs södra infart

Postadress
Box 181
241 23 Eslöv

Tanka och Tvätta 
Vikhemsvägen 2


Telefonnummer

Växel
010-129 3000

*Växeln är bemannad 7.30-16.30 Övriga tider vänligen använd direktnummer under respektive kontaktperson.

Boka din verkstadstid eller hjulskifte online snabbt och enkelt

Två stora anläggningar!

I Volvohuset finns nya och begagnade Volvo, verkstaden och butiken. 

Precis intill ligger Renaulthuset. Där finner ni ett stort utbud av begagnade bilar av alla märken. Här finns dessutom nya Renault, Dacia och transportbilar.

Välkommen!
BilförsäljningenPersonlig ServiceteknikerVerkstad ÖvrigtSkadecenterBildelarMarknadsplatsBilvård

Jörgen Nilsson

Säljare Volvo / Begagnat 0413-688 67 jorgen.nilsson@bilmansson.se

Andreas Tryggvesson

Transportbilsäljare 0413-688 41 andreas.tryggvesson@bilmansson.se

Florent Alaj

Begagnatansvarig 0413-48 56 23 florent.alaj@bilmansson.se

Hannes Treacy

Säljare Volvo / Begagnat 0413-688 65 hannes.treacy@bilmansson.se

Bengt Nilsson

Säljare Volvo / Begagnat 0413-688 31 bengt.nilsson@bilmansson.se

Metodija Bosevski

Säljare Volvo / Begagnat 0413-688 66 metodija.bosevski@bilmansson.se

Andreas Nilsson

Försäljningschef Eslöv/Hörby 0413-688 64 andreas.nilsson@bilmansson.se

Jörgen Ekdahl

Personlig Servicetekniker 0413-688 82 jorgen.ekdahl@bilmansson.se

Christoffer Petersson

Personlig Servicetekniker 0413-688 95 christoffer.petersson@bilmansson.se

Senad Kamberi

Personlig Servicetekniker 0413-688 99 senad.kamberi@bilmansson.se

Per Andersson

Personlig Servicetekniker 0413-688 83 per.andersson@bilmansson.se

Magnus Wideåker

Personlig Servicetekniker 0413-68890 magnus.wideaker@bilmansson.se

Christian Eshcen

Personlig Servicetekniker  

Ted Axelsson

Personlig Servicetekniker 0413-688 96 ted.axelsson@bilmansson.se

Egzon Raka

Personlig Servicetekniker 0413-688 98 egzon.raka@bilmansson.se

Anders Trulsson

Personlig Servicetekniker 0413-688 39 anders.trulsson@bilmansson.se

Michael Svensson

Kvalificerad tekniker 0413-688 46 michael.svensson@bilmansson.se

Karl Davidsson

Däck & Direkttekniker 0413-688 76 karl.davidsson@bilmansson.se

Michael Holmkvist Reschke

Transportbilstekniker 0413-688 43 mikael.holmkvist@bilmansson.se

Johan Lindegren

Akuttekniker 0413-688 91 johan.lindegren@bilmansson.se

Zakir Glamocic

Verkstadscoach   zakir.glamocic@bilmansson.se

Nexhat Berisha

Verkstadssamordnare   nexhat.berisha@bilmansson.se

Shkelqim Kurhasku

Däck & Direkttekniker 0413-688 89 shkelqim.kurhasku@bilmansson.se

Fredrik Lind

Skadecentercoach 0413-688 40 skadecenter@bilmansson.se

Johan Eklund

Verkstadscoach   johan.eklund@bilmansson.se

Robert Nilsson

Skadecentersamordnare  

Elin Persson

Bildelssupport 0413-485622 elin.persson@bilmansson.se

Tomas Olsson

Bildelar 0413-688 84 tomas.olsson@bilmansson.se

Roland Nilsson

Bildelar 0413-688 68 roland.nilsson@bilmansson.se

Robert Andersson

Bildelar 0413-688 77 robert.andersson@bilmansson.se

Jonas Åberg

Bildelssamordnare 0413-688 38 jonas.aberg@bilmansson.se

Emma Svenningsen

Butik/ Bildelar 0413-688 22 emma.svenningsen@bilmansson.se

Rebecca Jörlenmark

Butik / Bildelar 0413-688 48 rebecca.jorlenmark@bilmansson.se

Seyoum Tefera

Bilvårdscoach 0413-688 78 seyoum.tefera@bilmansson.se
Sälj din bil

Bilens registreringsnummer

Bilens märke och modell

Bilens årsmodell

Bilens miltal

Bilens eventuella skador

Nästa

Skick på däck

Minst 4mm

Servicebok

Komplett servicebok

Dragkrok

Bilen har dragkrok

Vinterhjul

Bilen har vinterhjul
Nästa

Jag är intresserad av

Endast sälja min bil
Jag vill byta bil

Jag vill byta till

Skicka

Ditt Namn

Din E-post

Ditt Telefonnummer

Skicka
Tack!
Vi återkommer så fort vi kan.
Stäng