Öppettider

Bilförsäljning
Mån-Fre: 09:00 – 18:00
Lör- sön: 11:00 - 15:00

Avvikande öppettider bilförsäljning
23/12 Lille Julafton: 09.00-17.00
24/12 Julafton : Stängt
25/12 Juldagen: Stängt
26/12 Annandag jul: Stängt
31/12 Nyårsafton: Stängt
1/1 Nyårsdagen: Stängt
5/1 Trettondagsafton: 11:00-15:00
6/1 Trettondagen: Stängt

Avvikande öppettider servicemarknad
Mån-fred, 23/12-5/1: 07:00-16:00
Vi har stängt helger samt röda dagar. 

Serviceverkstad
Mån-Fre: 07:00 – 17:00

Däck & Direktservice

Mån-Fre: 07:00 – 17:00

Skadeverkstad
Mån-Fre: 07:00 – 17:00
Telefontid: 07:30 - 16:30

Butiken
Mån-Fre: 07:00 – 17:00

Adress

Besöksadress
Vikhemsvägen 2 i Eslöv
Rondellen vid Eslövs södra infart

Postadress
Box 181
241 23 Eslöv


Telefonnummer

Växel
0413-688 60 (07:30 - 16:30)

Bilförsäljning (Volvo)
0413-688 30

Bilförsäljning (Renault)
0413-688 80

Butik/Reservdelar
0413-688 68

Skadecenter (plåt)
0413-688 40

Boka din verkstadstid eller hjulskifte online snabbt och enkelt

Två stora anläggningar!


I Volvohuset finns nya och begagnade Volvo, verkstaden och butiken. 

Precis intill ligger Renaulthuset. Där finner ni ett stort utbud av begagnade bilar av alla märken. Här finns dessutom nya Renault, Dacia och transportbilar.

Välkommen!
BilförsäljningenPersonlig ServiceteknikerSkadecenterVerkstad ÖvrigtBildelarMarknadsplatsBilvård

Jörgen Nilsson

Säljare Volvo / Begagnat 0413-688 67 jorgen.nilsson@bilmansson.se

Andreas Nilsson

Försäljningschef Eslöv/Hörby 0413-688 64 andreas.nilsson@bilmansson.se

Andreas Tryggvesson

Transportbilsäljare 0413-688 41 andreas.tryggvesson@bilmansson.se

Hannes Treacy

Säljare Volvo / Begagnat 0413-688 65 hannes.treacy@bilmansson.se

Bengt Nilsson

Säljare Volvo / Begagnat 0413-688 31 bengt.nilsson@bilmansson.se

Metodija Bosevski

Säljare Volvo / Begagnat 0413-688 66 metodija.bosevski@bilmansson.se

Magnus Wideåker

Personlig Servicetekniker 0413-68890 magnus.wideaker@bilmansson.se

Per Andersson

Personlig Servicetekniker 0413-688 83 per.andersson@bilmansson.se

Senad Kamberi

Personlig Servicetekniker 0413-688 99 senad.kamberi@bilmansson.se

Jörgen Ekdahl

Personlig Servicetekniker 0413-688 82 jorgen.ekdahl@bilmansson.se

Christoffer Petersson

Personlig Servicetekniker 0413-688 95 christoffer.petersson@bilmansson.se

Ted Axelsson

Personlig Servicetekniker 0413-688 96 ted.axelsson@bilmansson.se

Christian Eshcen

Personlig Servicetekniker  

Anders Trulsson

Personlig Servicetekniker 0413-688 39 anders.trulsson@bilmansson.se

Egzon Raka

Personlig Servicetekniker 0413-688 98 egzon.raka@bilmansson.se

Robert Nilsson

Skadecentersamordnare  

Johan Lindegren

Akuttekniker 0413-688 91 johan.lindegren@bilmansson.se

Zakir Glamocic

Verkstadscoach   zakir.glamocic@bilmansson.se

Nexhat Berisha

Verkstadssamordnare   nexhat.berisha@bilmansson.se

Shkelqim Kurhasku

Däck & Direkttekniker 0413-688 89 shkelqim.kurhasku@bilmansson.se

Michael Svensson

Kvalificerad tekniker 0413-688 46 michael.svensson@bilmansson.se

Michael Holmkvist Reschke

Transportbilstekniker 0413-688 43 mikael.holmkvist@bilmansson.se

Karl Davidsson

Däck & Direkttekniker 0413-688 76 karl.davidsson@bilmansson.se

Fredrik Lind

Skadecentercoach 0413-688 40 skadecenter@bilmansson.se

Johan Eklund

Verkstadscoach   johan.eklund@bilmansson.se

Robert Andersson

Bildelar 0413-688 77 robert.andersson@bilmansson.se

Tomas Olsson

Bildelar 0413-688 84 tomas.olsson@bilmansson.se

Jonas Åberg

Bildelssamordnare 0413-688 38 jonas.aberg@bilmansson.se

Roland Nilsson

Bildelar 0413-688 68 roland.nilsson@bilmansson.se

Rebecca Jörlenmark

Butik / Bildelar 0413-688 48 rebecca.jorlenmark@bilmansson.se

Emma Svenningsen

Butik/ Bildelar 0413-688 22 emma.svenningsen@bilmansson.se

Seyoum Tefera

Bilvårdscoach 0413-688 78 seyoum.tefera@bilmansson.se

Florent Alaj

Bilvårdscoach 0413-48 56 23 florent.alaj@bilmansson.se