Öppettider

Bilförsäljningen
Mån-fre: 09.00 – 18.00
Lör: Stängt
Sön: 11.00-15.00

Verkstad & Butik

Mån-fre: 07.00 – 17.00


Adress

Besöksadress
Storgatan 16 i Hörby
Hörby centrum.

visa karta

Postadress
Box 64
242 21 Hörby

Tanka och Tvätta
Slagtoftavägen 60 i Hörby

Telefonnummer

Växel
010-129 3000

*Växeln är bemannad 7.30-16.30 Övriga tider vänligen använd direktnummer under respektive kontaktperson.

Boka din verkstadstid eller hjulskifte online snabbt och enkelt

Vår Tanka och tvättanläggning!

Du hittar vårt stora utbud av bilar, tjänster och tillbehör mitt i centrala Hörby.

Vid Hörbys norra infart ligger vår tank och tvättanläggning. Här finns förstklassig maskintvätt och handtvätt. Tanka förmånligt med ditt Volvokort.


BilförsäljningenPersonlig ServiceteknikerVerkstad ÖvrigtBildelar

Johan Larsson

Säljare 0415-188 09 johan.larsson@bilmansson.se

Ulf Lind

Säljare 0415-188 10 ulf.lind@bilmansson.se

Andreas Nilsson

Försäljningschef Eslöv/Hörby 0413-688 64 andreas.nilsson@bilmansson.se

Fredrik Bondesson

Personlig Servicetekniker 0415-188 53 fredrik.bondesson@bilmansson.se

Markus Lennartsson

Personlig Servicetekniker 0415-188 54 markus.lennartsson@bilmansson.se

Jens Nilsson

Personlig Servicetekniker Transportbilar 0415-188 59 jens.nilsson@bilmansson.se

Viktor Persson

Personlig Servicetekniker 0415-188 06 viktor.persson@bilmansson.se

Oskar Malmros

Personlig Servicetekniker 0415-188 52 oskar.malmros@bilmansson.se

Rickard Isaksson

Personlig Servicetekniker 041518813 rickard.isaksson@bilmansson.se

Magnus Brorsson

Kvalificerad tekniker 0415-188 03 magnus.brorsson@bilmansson.se

Mats Mårtensson

Verkstadscoach 0415-188 55 mats.martensson@bilmansson.se

Johan Jakobsson

Bildelar 0415-18818 johan.jakobsson@bilmansson.se

Magnus Andersson

Bildelar / Butik 0415-188 16 magnus.andersson@bilmansson.se

Bilens registreringsnummer

Bilens märke och modell

Bilens årsmodell

Bilens miltal

Bilens eventuella skador

Nästa

Skick på däck

Minst 4mm

Servicebok

Komplett servicebok

Dragkrok

Bilen har dragkrok

Vinterhjul

Bilen har vinterhjul
Nästa

Jag är intresserad av

Endast sälja min bil
Jag vill byta bil

Jag vill byta till

Skicka

Ditt Namn

Din E-post

Ditt Telefonnummer

Skicka
Tack!
Vi återkommer så fort vi kan.
Stäng